Jest to właściwie babka, której niezwykłość polega na tym, że dodaje się do niej kisiel. Robimy 3 warstwy ciasta: brązową (z kakao), różową (z kisielem wiśniowym) i żółtą (z
cytrynowym). Jest dobre i fajnie wygląda.
Polecam przepyszny keks, który robiłam już wielokrotnie. Zawsze się udaje i zawsze jest pyszny. Jest to ciasto bogate w bakalie, robię je zwykle na Święta Bożego Narodzenia i czasem na Wielkanoc.