Bardzo łatwe i bardzo, bardzo smaczne. Według mnie grzech nie dodać do tego czosnku.
A i dałam znacznie mniej mąki. Sos wyszedł i tak dość gęsty, ale i "lżejszy".
Mleko wyszło bardzo dobre. Część posoliłam, a do reszty dodałam wanilii.
Tylko część soi przypaliła mi się na dnie tego gara. Mieszasz to w trakcie gotowania? a może trzymasz na bardzo małym ogniu?
Tofu mi niestety nie wyszło. Średnie takie. Nie umywa się do kupnego. Mleko natomiast porównywalne w smaku z kupnym.
Pyszne!!! Ja dodałam sok chwilkę wcześniej własnoręcznie zrobiony z baaardzo kwaśnych jabłek. Świetne to połączenie jabłek i czosnku, a jeszcze ostre przyprawy na kotletach. Mmmm CZAD