moni :) jeśli wszyscy 'mięsni' tak mówią, to mam rodzinę i znajomych wegetarian.. Krytykować to sobie może i co z tego? Nie musisz się bulwersować.. A serwis jest dla wszystkich, nie tylko dla weg(etari)an
Pyszne, tyle ze robilem je za duze, i rosly dziwnie, do tego od gory byly falowane, teraz od gory przykladam metalowa miska z woda. A i tylko ja mam tak ze nie moge tego przekroic póki nie wystygnie?
Segitta, nie skupiajmy się na tym co dany składnik/potrawa może zrobić jeśli będziemy jeść go codziennie przez rok. Oczywiste że nikt nie będzie robił seitanu nonstop.. Ogólnie polecam.
Dodam tylko że im wyższy typ mąki tym więcej glutenu, czyli więcej seitanu :)
Robiłem 2 razy chleb i wyszedł mi pyszny, tyle że to było z 2 lata temu? :D Ogólnie dużo osób pisze że wychodzi im zakalec, raz robiłem pod okiem ojczyma który pracował w piekarni i dostałem radę żeby delikatnie przelewać ciasto to formy bo drożdże mogą się 'wkurzyć' i nie dać się fajnie upiec. Tak więc delikatnie wegusy! :D
Omlet bez jajka? - i to wyjdzie?
LOL a sernik weganski, ser zolty weganski mleko weganskie, smalec weganski, paprykarz weganski to co.. to i omlet weganski nie widze problemu a chetnie sprobuje
Ciasteczka zniknęły szybciej niż je zrobiłam:o)
z reguły znikają szybciej niż się je zrobi chyba że są wyjątkowo niedobre ;D
no a sam spróbuje za jakiś czas :)