7746 przepisów wegetariańskich
w tym 4933 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ

RudyRydz

Data ostatniego logowania: Apr 6, 2017
Napisz do użytkownika

Zdjęcia użytkownika [2]


Ciasto cynamonowe z jabłkami

Ciasto cynamonowe z jabłkami

Najnowsze przepisy użytkownika [1]

  • Kasza w sosie z soczewicy z brokułem
    autor: RudyRydz dieta: wegańska
    Zazwyczaj z soczewicy robię potrawę na wzór wioski Kriszna z Woodstock'u, jednak tym razem miałam brokuła, który już ledwo dychał, więc wyszło mi coś, co uważam za bardzo dobre danie. Składniki są "na oko" więc dokładnie proszę się nimi nie kierować. Ja dałam kaszę jęczmienną (gotowaną w tradycyjny sposób, nie w woreczkach), ale uważam, że z ryżem również może smakować.

Najnowsze komentarze użytkownika [34]

Kasza w sosie z soczewicy z brokułem (wegańska)
Trafiłam po latach nieobecności na puszkę i zainteresował mnie ten przepis i się zastanawiam kto mówi "zblenderować" patrzę, a to ja przesłałam przepis ;) Hehe (tak wiem, nic nie wnosi mój komentarz ;) )
RudyRydz Feb 17, 2017

Bezglutenowa "pizza" z kaszy kukurydzianej (wegańska)
Powiem tak, dobry pomysł z tą kaszką, ale do pizzy trochę daleko. Mąż nie chciał w ogóle, ja zjadłam trochę. Może gdybyśmy bardziej niż zwykle przyodziali, byłoby lepiej :) Bo daliśmy tylko pieczarki i sos - jak zwykle. Sądzę, że naprawdę da się z tego zrobić cuda.
RudyRydz Jan 28, 2014

Kotlety jaglano - marchewkowe z curry (wegańska)
Dzięki martina.Zrobiłam i nie musiałam zagęszczać, zamiast otrębów dałam prażony słonecznik i sezam.Dla mnie brakowało jakiejś przyprawy. ale dobre. Można śmiało polecać dalej :) (a i bez panierki, a siemię dodałam zmielone)
RudyRydz Jan 4, 2014

Kotlety jaglano - marchewkowe z curry (wegańska)
hmm, siemię zmielone czy całe czy rozpuszczone w wodzie? Stawiam na to 1. I żeby było cezblutenowe użyję skrobii kukurydzianej, zaryzykuję...
RudyRydz Jan 4, 2014

Aromatyczne pierniczki bezglutenowe (wegańska)
martina, no wiesz, jakby się zębów nie miało :) musisz cyckać by zmiękczyć :D Ok, postaram się nawet jutro zrobić tak jak piszesz, krócej i grubsze, ale nie chcę owsianej, bo u mnie nie mogę znaleźć płatków bezglutenowych. No, a a tych moich, to moczenie niewiele dało (w kawce), ale i tak wszystkie zniknęły :D Goście nawet na drogę sobie zabrali :D
RudyRydz Jan 3, 2014

Ulubione przepisy użytkownika [1]

Pasztet z pieczarek (wegański) (wegańska) 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas