super! kasze zmieliłam ze smażoną cebulką i pozostałościś groszku konserwowego, przyprawami. Dodałam minimalną ilość bułki tartej. W bułce tartej obtoczyłam. Wszystko bez jaja, wyszło pycha.
Bardzo dobra zupka, z wywaru wyjęłam pokrojoną marchewkę, którą na koniec dorzuciłam do zupy-krem. I jeszcze starłam na wierzch kwaśne jabłko, posypałam czerwoną papryką -ładnie wyglądała i smakowała fajnie z kwaśnym posmakiem jabłka.
Mniam, ale pyszne i nieźle urosły.
Zmieszałam białą mąkę i mąke razową i oczywiście pół szklanki cukru wystarcza w zupełności.
Kawałki banana w środku (niedokładnie zmiażdżyłam) sprawiają, że smakuje jeszcze bardziej wyśmienicie!
Polecam!