Komentarze: kamysz12

  • cygan czy murzynek 2018-03-11
    Rezerwowe ciasto na każdą okazje. Zrobiłam w niezliczonych konfiguracjach 😊 Dzisiaj z orzechami włoskimi, podwójną ilością kakao i domowym dżemem z czarnej porzeczki. Do wieczora mój synek pochłonie 😂
  • ciastka owsiane z zurawina 2013-05-03
    Bardzo smaczne ciasteczka :) Wprawdzie nie miałam żurawiny ale zamiast tego dodałam rodzynki, uprażony słonecznik i odrobinę miodu, pycha !!!
  • pierogi ruskie praktycznie bez wyrabiania-precyzyjne proporcje 2012-12-19
    Właśnie zrobilam moje pierwsze samodzielne pierogi :-) Na święta przygotowuję pierożki - ruskie dla synka bo nie lubi z kapustą i grzybami, dla męża z kapustą i grzybami bo lubi a dla przyjaciół ze sliwką suszoną. Oczywiście uszka obowiazkowo. Tak sobie wymyśliłam ale nie miałam przepisu na ciasto ale Puszka.pl jak zwykle jest niezastąpiona. Zrobiłam więc testową wersję pierogów i są wyśmienite!!!!! Poza tym farsz też do ruskich przygotowałam expresowo a to za sprawą innego przepisu na gotowane ziemniaki w mikrofalówce w łupinkach. teraz tylko partia uszek i pierogów z kapustą. Zrobię to jutro i będę sie cieszyć nowym przepisem w mojej kuchni. Wielkie dzięki za tak wyśmienitą i prostą recepturę na pierogi :))
  • cygan czy murzynek 2011-11-25
    Robię po raz kolejny !!! Moje sztandarowe ciasto, bardzo szybko się robi i jest pyszne. Inne ciasta mi nie wychodzą a to zawsze :-)
  • razowiec na bananach czyli bananowe ciasto z maki razowej 2011-07-22
    wyszło super smaczne :-))
  • ukrainskie golabki z surowych ziemniakow i kaszy jeczmiennej 2011-01-05
    Właśnie zrobiłam :-))) Są wyśmienite!!! Jestem zaskoczona smakiem bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Do tego zrobiłam sos pomidorowy ale chyba jeszcze zrobię grzybowy. Cudo, mniammmmm....
  • cygan czy murzynek 2010-12-31
    Zostało moim sztandarowym ciastem bo inne mi nie wychodzą ;-))
  • chleb-najprostszy przepis-bez wyrabiania 2010-12-12
    U mnie klapa - zakalec wyszedł :((
  • zurek z ziemniakow i maslanki 2010-12-11
    Jest super pyszna :-)) Pod moją nieobecność mój mięsożerny mąż zajrzał do puszki.pl i zrobił tą zupkę. On zachwycony i ja zachwycona i nasze dziecko też zajadało ze smakiem. Wszyscy szczęśliwi z pełnymi brzuszkami polecamy innym.
  • smalec wegetarianski 2010-10-31
    Jest to ciekawostka kulinarna, którą zajadają się moi znajomi i rodzina (oczywiście wszyscy mięsożerni). Najpierw przed spróbowaniem kiwali głowami z ironicznym uśmiechem, po spróbowaniu oczy im się powiększały ze zdziwienia, potem smalec znikał w zastraszającym tempie z komentarzem -No popatrz kto by pomyślał.... :-)))
  • afrykanska zupa ziemniaczana 2010-10-31
    Robię tą zupę już 4 raz i nie mogę się powstrzymać przed wyjadaniem z garnka ;-) super pychotka! Gotuję ją krócej, myślę, że max. 15 min.(nie lubię rozgotowanych warzyw) ale jak zostanie na następny dzień to jest jeszcze lepsza. Myślę, że pełnię smaku wydobywa skórka cytrynowa z sokiem cytrynowym.
  • szarlotka wandy sypana 2010-10-24
    Robiłam to ciasto już kilka lat temu i zawsze wychodziło pyszne :-). Teraz jest właśnie w piekarniku i niedługo będziemy zajadać szarlotkę, mniaamm...
  • napoj ogorkowo-koperkowo-kefirowy 2010-10-15
    dodaję czosnek jest jeszcze smaczniejsze :) Czasami robię różne modyfikacje z zieleniną, pełna dowolność.
  • buraczki zasmazane z cebulka do obiadu 2010-10-01
    Miałam już upieczone buraki w całości ze skórką i nie chciało mi sie ucierać wiec pokroiłam w paseczki. Pycha!!! Polecam pieczenie buraków ponieważ są o wiele smaczniejsze niż gotowane.
  • flaczki potrawka z boczniaka 2010-09-27
    gotuję wg przepisu już któryś raz i już w trakcie gotowania podjadam z garnka!! Moi mięsożerni przyjaciele też nie chcą się odczepić od mojej zupki !! ;-))Pyszny przepis!!!