7746 przepisów wegetariańskich
w tym 4933 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ
<< wróć do wizytówki

_iw0na_ : komentarze użytkownika

Omlet bez jajek, najlepszy (z mąki z ciecierzycy) (wegańska)
Zamiast szpinaku natka pietruszki. Pieczarki podsmażone z cebulką na wierzch, na to jogurt i szybki obiad gotowy. Pyszne! Polecam i dziękuję autorce przepisu :-)
_iw0na_ Jan 9, 2018

Falafel (felafel) (wegańska)
... "dodaj" kliknęłam przez nieuwagę. Chciałam jeszcze dopisać, że to pierwsze kotleciki ze strączkowych, które moje dziecię zjadło, może bez entuzjazmu, ale zjadło. Wszystkie wcześniejsze próby przekonania go do zjedzenia takowych kończyły się niepowodzeniem. Reasumując - przepis naprawdę godny polecenia. :)
_iw0na_ Apr 10, 2015

Falafel (felafel) (wegańska)
Następnym razem odrobinę mniej kuminu i będą idealne :) Robiłam z moczonej ciecierzycy, nie dodałam mąki. "Smażyłam" w piekarniku odrobinę spryskane olejem. Wyszły super. Pięknie się trzymały
_iw0na_ Apr 10, 2015

Afrykańskie spaghetti (african macaroni) (wegańska)
Bardzo dobre. Niestety nowa wersja spaghetti nie smakowała najmłodszemu, ale mam podstawę do zrobienia czegoś podobnego bez ziemniaków (bo młody nie toleruje). Tak czy inaczej zdecydowanie polecam i dziękuję za przepis :)
_iw0na_ Jan 28, 2015

Adżika (przepis od Niny z Moskwy) (wegańska)
Robię tę adżikę od kilku lat. Zaczęłam od tej i co rok do niej wracam, mimo, że obiecuję sobie za każdym razem, że spróbuję inną. Zapewniam, że żadna rozgotowana paćka nie zostanie i nikomu się nie pomyliło. Adżika jest pyszna, niech się chowają wszystkie "sklepowe" ketchupy i inne tego typu wynalazki. Z czystym sumieniem polecam ten przepis każdemu.
_iw0na_ Jul 13, 2009

Ukraińskie gołąbki z surowych ziemniaków i kaszy jęczmiennej (wegańska)
Rewelacja po prostu! Te gołąbki na stałe zagoszczą na moim stole, tym bardziej, że są mało pracochłonne i przygotowuje się je szybciutko (bo jak już siedzą w piekarniku, to przecież to żadna praca).
_iw0na_ Nov 19, 2008


 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas