7739 przepisów wegetariańskich
w tym 4927 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ

_iw0na_

Data ostatniego logowania: Jun 27, 2021
Napisz do użytkownika

Zdjęcia użytkownika [2]


Adżika (przepis od Niny z Moskwy)

Adżika (przepis od Niny z Moskwy)

Najnowsze komentarze użytkownika [6]

Omlet bez jajek, najlepszy (z mąki z ciecierzycy) (wegańska)
Zamiast szpinaku natka pietruszki. Pieczarki podsmażone z cebulką na wierzch, na to jogurt i szybki obiad gotowy. Pyszne! Polecam i dziękuję autorce przepisu :-)
_iw0na_ Jan 9, 2018

Falafel (felafel) (wegańska)
... "dodaj" kliknęłam przez nieuwagę. Chciałam jeszcze dopisać, że to pierwsze kotleciki ze strączkowych, które moje dziecię zjadło, może bez entuzjazmu, ale zjadło. Wszystkie wcześniejsze próby przekonania go do zjedzenia takowych kończyły się niepowodzeniem. Reasumując - przepis naprawdę godny polecenia. :)
_iw0na_ Apr 10, 2015

Falafel (felafel) (wegańska)
Następnym razem odrobinę mniej kuminu i będą idealne :) Robiłam z moczonej ciecierzycy, nie dodałam mąki. "Smażyłam" w piekarniku odrobinę spryskane olejem. Wyszły super. Pięknie się trzymały
_iw0na_ Apr 10, 2015

Afrykańskie spaghetti (african macaroni) (wegańska)
Bardzo dobre. Niestety nowa wersja spaghetti nie smakowała najmłodszemu, ale mam podstawę do zrobienia czegoś podobnego bez ziemniaków (bo młody nie toleruje). Tak czy inaczej zdecydowanie polecam i dziękuję za przepis :)
_iw0na_ Jan 28, 2015

Adżika (przepis od Niny z Moskwy) (wegańska)
Robię tę adżikę od kilku lat. Zaczęłam od tej i co rok do niej wracam, mimo, że obiecuję sobie za każdym razem, że spróbuję inną. Zapewniam, że żadna rozgotowana paćka nie zostanie i nikomu się nie pomyliło. Adżika jest pyszna, niech się chowają wszystkie "sklepowe" ketchupy i inne tego typu wynalazki. Z czystym sumieniem polecam ten przepis każdemu.
_iw0na_ Jul 13, 2009


 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas