Komentarze: gatek

  • smalec wegetarianski 2014-06-02
    Hej! Czy ten smalec wyjdzie z takiej normalnej margaryny do pieczenia? nie mam zielonego pojęcia gdzie można dostać Plantę albo tłuszcz kokosowy. Nie zależy mi aż tak bardzo żeby był to w 100% wegański smalec
  • ciecierzyca w sosie pomidorowym 2012-04-01
    Bardzo fajne danie nawet tak samo, bez żadnych dodatków. Dodałam ser i wyszło wyśmienite. Moja mama wcinała aż jej się "uszy trzęsły"
  • falafel felafel 2012-01-19
    jak na mój gust w przepisie jest zdecydowanie za duża ilość przypraw.
  • barszcz czerwony najpyszniejszy czysty bardzo esencjonalny bez cukru 2011-12-31
    PYCHAAAA! nigdy nie lubilam barszczu, ale w tym roku postanowiłam się przełamać i na Wigilię choć trochę go zjeść, wyszedł pyszny... nawet mojemu bratu smakował a jego zadowolić to jest rzecz bardzo trudna
  • placki z amarantusa 2011-06-18
    czy te placki konsystencja przypominają racuchy ze zwykłej mąki i nie smakują jak niedopieczona mąka? kilka razy już próbowałam coś upichcić z mąką amarantusową i to co wyszło było glamowate,nie chciało się dosmażyć ani dopiec i smakowało okropnie ;(
  • afrykanska zupa ziemniaczana 2011-06-18
    pyycha! fakt że żeby się nią najeść trzeba jej duuuużo zjeść, a przynajmniej w moim wypadku, ale to mi wcale nie przeszkadza, nawet mojej mamie posmakowała, choć jej komentarz był; "gdyby była ugotowana na mięsie byłąby bardziej treściwa"