Hej!
Czy ten smalec wyjdzie z takiej normalnej margaryny do pieczenia? nie mam zielonego pojęcia gdzie można dostać Plantę albo tłuszcz kokosowy. Nie zależy mi aż tak bardzo żeby był to w 100% wegański smalec
PYCHAAAA! nigdy nie lubilam barszczu, ale w tym roku postanowiłam się przełamać i na Wigilię choć trochę go zjeść, wyszedł pyszny... nawet mojemu bratu smakował a jego zadowolić to jest rzecz bardzo trudna
czy te placki konsystencja przypominają racuchy ze zwykłej mąki i nie smakują jak niedopieczona mąka?
kilka razy już próbowałam coś upichcić z mąką amarantusową i to co wyszło było glamowate,nie chciało się dosmażyć ani dopiec i smakowało okropnie ;(
pyycha! fakt że żeby się nią najeść trzeba jej duuuużo zjeść, a przynajmniej w moim wypadku, ale to mi wcale nie przeszkadza, nawet mojej mamie posmakowała, choć jej komentarz był; "gdyby była ugotowana na mięsie byłąby bardziej treściwa"