7735 przepisów wegetariańskich
w tym 4924 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ

Galna

Data ostatniego logowania: Mar 17, 2011
Napisz do użytkownika

Najnowsze komentarze użytkownika [4]

Pieczony bakłażan najlepszy do kanapek (wegańska)
bakłażany trzeba posolić może i dla smaku może żeby zabić goryczkę ale też nie wchłaniają tak oliwy a z kolei bez oliwy zrobią się wióry
Galna Mar 17, 2011

Bakłażan pieczony pod pomidorami i serem (lakto-wege)
w tym przepisie wprowadziłam modyfikację zamiast tłustego żółtego sera dodałam mozzarellę danie jest mniej kaloryczne i dobrze wygląda ;))ważne żeby bakłażan był przed zrobieniem posolony..
Galna Mar 17, 2011

Hummus (wegańska)
Właśnie się dowiedziałam, że hummus z pitą podają też w drugim bistrze na C.RATAJSKIEGO w centrum Poznania bo ja jadłam na Gwarnej podobno to jest ten sam właściciel ...tam sobie zajdę na falafel;))Czy ktoś jadła tam falafel???
Galna Mar 17, 2011

Hummus (wegańska)
smaczny...zostałam fanką( ale nie da się ciecierzycy zmiksować blenderem domowym aby nie było grudek próbowałam wiele razy wydłużając czas gotowania)szperałam w necie i natknęłam się na hummus w Ali Babie w Poznaniu taki mały lokalik oczywiście nie mogłam oprzeć się pokusie aby nie skosztować n a miejscu i wiecie co... to było cudowne uczucie... kiedy dostałam gładziutką pastę z prawdziwą oliwą z oliwek z natką i cytrynką a do tego ORYGINALNA PITA ARABSKA (sami ją wypiekają!!!)cena ok warta tego dania POLECAM aha mają tam też FALAFEL (Z CIECIERZYCY)
Galna Mar 17, 2011


 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas