Zrobiłam wczoraj smalec z tego przepisu i jestem w szoku!! Tzn ja osobiście strasznie nie lubię smalcu, ale za moją mamą strasznie ostatnio chodził smalec. Oczywiście na początku nie chciała uwierzyć, że da się taki zrobić w wersji wege. Ale jak go spróbowała - jej mina bezcenna :) naprawdę bardzo smaczny i "pachnie" i smakuje jak prawdziwy.
Przepis wypróbowany i jestem zachwycona :) te naleśniki są cudownie przepyszne! Skorzystałam z rady, która była umieszczona w komentarzach i olej dałam dopiero na końcu i faktycznie można było spokojnie smażyć już bez, a naleśniki w ogóle nie przywierały do patelni:) do tego dodałam troszkę cynamonu i ten zapach przy smażeniu mmm :) polecam każdemu ten przepis, bo nie ma szans żeby nie wyszło :)