Komentarze: paparapa

  • makaron z brokulami ciecierzyca i sezamem 2013-08-24
    Uwielbiam! Zajadam się już od dłuższego czasu i jeszcze się nie znudziło :) U mnie w wersji błyskawicznej, czyli ciecierzyca z puszki + imbir, duuużo imbiru, polecam :)
  • soja a la orzeszki 2013-08-24
    Nie wiedziałam, że soja może tak smakować :) Upieczona nawet bez żadnych dodatków jest pyszna!
  • krem czekoladowy 2009-07-09
    Pyszny! Niestety nie wytrzymal tej godziny w lodowce ;)