paparapa Zarejestrowany: 2009-07-09 - makaron z brokulami ciecierzyca i sezamem 2013-08-24
Uwielbiam! Zajadam się już od dłuższego czasu i jeszcze się nie znudziło :) U mnie w wersji błyskawicznej, czyli ciecierzyca z puszki + imbir, duuużo imbiru, polecam :) - soja a la orzeszki 2013-08-24
Nie wiedziałam, że soja może tak smakować :) Upieczona nawet bez żadnych dodatków jest pyszna! - krem czekoladowy 2009-07-09
Pyszny! Niestety nie wytrzymal tej godziny w lodowce ;) |