Zrobiłam dzisiaj (wszystko zgodnie z przepisem) z samych ziemniaków, na koniec posypałam szałwią. Wyszło smacznie! Następnym razem dodam pieczarki, groszek i cebulę :) Zastanawiam się czy podsmażanie na oleju jest koniczne, bo przecież ziemniak się nie opieka, a olej mocno podnosi kaloryczność potrawy. Jeśli ktoś robił bez oleju proszę o info.