Syrop - słód - miód daktylowy

Typ diety: wegańska
Na słoiczek ok. 400 ml.


Składniki:

14 suszonych daktyli bez pestek (ok. 70 g)
1,5 szkl. wody

Przygotowanie:

Daktyle rozgotować w szklance wody. Zmiksować, dodać resztę wody, wymieszać, jeszcze chwilkę gotować. Przelać do słoiczka, ostudzić i zakręcić.

Dodatkowe wskazówki:

Syrop wychodzi dosyć rzadki, ale baaardzo słodki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepis nadesłał(a):  Shaera,  data dodania: 2008-03-19
Przepis własny autora.

Komentarze:

Olga 2009-03-16
A nie mogę dać po prostu mniej wody, żeby był gęstszy?
Bo taki by mi bardziej odpowiadał...
Shaera 2009-03-16
Oczywista, że możesz ^^ Daj tyle wody, ile uważasz, ale syropu będzie odpowiednio mniej ^.-
Irokezik91 2010-06-18
Trudno mi ocenić, bo od razu zużyłam do kuleczek chałwowych, a kuleczki wyszły bleee...

Dodawanie nowych komentarzy nie jest dostępne w wersji archiwalnej.