Witam :-) Już raz robiłam ciasto według tego przepisu i naprawdę jest fantastyczne! Ciekaw tylko jestem czy dla "powolniaków" się nadaje... Chodzi mi o to, że już kiedyś korzystałam z innego ciasta be
Przypadkiem trafiłam na ten przepis kilka dni temu i dzisiaj postanowiłam wypróbować. Robiłam pierogi z jagodami ale ciasto z tego przepisu. Wyszło całkiem dobre. Zobaczymy jak jutro będzie smakowało