ciasto zrobilam wg oryginalnego przepisu, wyszlo nie za bardzo slodkie (tylko 0,5 szklanki cukru), bardzo pachance kokosem i cynamonem, pyszne w smaku. Nastepnym razem sprobuje wersji z mleczkiem kokosowym!
wspanialy przepis! Nigdy nie udawalo mi sie zrobic nalesnikow porzadnie, a z tym przepisem wyszlo za pierwszym razem. Dodalam inne rodzaje maki, podczas przygotowywania dodawalam wody, nalesniki wyszly super cienkie, do tego nadzienie z dzemy wisniowego i cynamonu, nawet moj miesozerny boyfriend sie zajada.