Komentarze: imitationoflife

  • brownie 2011-03-28
    zawse wychodzi niesamowite!
  • ziemniaki pieczone w folii alu 2011-03-14
    wyszly naprawde przepyszne! Akurat mialam w domu sos sojowy, to wyprobowalam w nieco inny sposob i efekt byl zachwycajacy!
  • basbusa-slodkie leciutkie kokosowe ciasto arabskie bez maki 2011-02-24
    ciasto zrobilam wg oryginalnego przepisu, wyszlo nie za bardzo slodkie (tylko 0,5 szklanki cukru), bardzo pachance kokosem i cynamonem, pyszne w smaku. Nastepnym razem sprobuje wersji z mleczkiem kokosowym!
  • basbusa-slodkie leciutkie kokosowe ciasto arabskie bez maki 2011-02-16
    jesli margaryne zastepujemy melkiem kokosowym, to ile go dodac?
  • nalesniki w 10 minut 2011-02-01
    wspanialy przepis! Nigdy nie udawalo mi sie zrobic nalesnikow porzadnie, a z tym przepisem wyszlo za pierwszym razem. Dodalam inne rodzaje maki, podczas przygotowywania dodawalam wody, nalesniki wyszly super cienkie, do tego nadzienie z dzemy wisniowego i cynamonu, nawet moj miesozerny boyfriend sie zajada.