Ciasto z otrębami "Kasia"
Średnia ocena:
Typ diety: wegańska Ciasto okazało się być moją udaną improwizacją. Dedykuję je mojej mamusi, stąd ta nazwa <3 Składniki: 2 szklanki mąki pszennej
1 szklanka cukru 1/2 szklanki oleju 1/2 szklanki mleka albo mleczka sojowego 1 łyżka proszku do pieczenia lub sody 1 łyżka cynamonu 1 łyżka dowolnego dżemu 1 łyżka kakao (może być kakao instant, wówczas dodać mniej cukru, bo kakao jest słodkie samo w sobie!) mieszanka płatków i innych dodatków: - 2 łyżki płatków owsianych - 2 łyżki płatków pszennych - 2 łyżki płatków ryżowych - 2 łyżki wiórków kokosowych - 2 łyżki łuskanych ziaren słonecznika - 2 łyżki otrębów pszennych (polecam otręby granulowane ze śliwkami albo jabłkami) mieszankę tą można zastąpić tym co mamy pod ręką: - posiekanymi orzechami - pestkami dyni - migdałami - rodzynkami itp. itd. Przygotowanie:Płatki owsiane, pszenne, ryżowe i wiórki kokosowe wsypać do osobnych szklanek i zalać gorącą wodą. W międzyczasie przygotować ciasto: zmiksować mąkę, cukier, olej, mleko, proszek do pieczenia, cynamon, dżem i kakao. Płatki i wiórki odsączyć i dodać do ciasta wraz ze słonecznikiem i otrębami. Wymieszać łyżką lub mikserem. Wylać na blachę wysmarowaną tłuszczem lub wyłożoną papierem do pieczenia. Piec 45 minut w temp. 180°C. Dodatkowe wskazówki:Jeśli ciasto będzie zbyt gęste po dodaniu płatków czy bakalii, należy dodać trochę mleka (zwykłego lub sojowego) lub wody. Jeśli będzie za rzadkie - mąki. Zdjęcia do przepisu: Komentarze:Dodawanie nowych komentarzy nie jest dostępne w wersji archiwalnej. |
mój przepis był troszkę zmodyfikowany z powodu braku niektórych tu wymienionych składników, ale to chyba ciasto z tych, którymi można manipulować we wszystkie strony, a i tak zawsze będzie genialne :D