Komentarze: szwalnia_widzew

  • spaghetti bolognese z kasza i kiszonym ogorkiem 2012-09-08
    Polecam! Na początku pod dodaniu ogórków smak wydawał mi się zbyt "ogórkowy".gdy trochę postało w lodówce smak stał się naprawdę fajny.Trzymałam 5 dni w opakowaniu w lodówce i było smaczne. Do makaronu i naleśników.