7735 przepisów wegetariańskich
w tym 4924 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ
<< powrót do przepisu

Surowe (RAW) ciacho kwiatowe

- Komentarze do przepisu -

dodaj własny komentarz   

Prawda, poza tym można się wybrać na tereny może niekoniecznie podmiejskie, a bardziej wiejskie i samodzielnie uzbierać, ale to już z dzikich kwiatów (i wtedy lepiej się znać, co by takiej choćby naparstnicy sobie nie narwać ;)), jak np.: bodziszek łąkowy, koniczyna czerwona, cykoria podróżnik, mak czerwony, ślaz, wiesiołek, dzika róża, róża pomarszczona (rosa rugosa), rumianek, dziewanna wielkokwiatowa, czarny bez, stokrotki... i z pewnością wiele innych, których akurat nie potrafię tak od razu z pamięci przywołać ;)
Luna7 Jul 25, 2013

@martina: kwiaty jadalne najłatwiej chyba uprawiać samemu ;) Ale można też je znaleźć na lokalnych targach (w szczególności tych "modnych" lub ekologicznych), kupić w jakichś ekologicznych gospodarstwach itp. Poszperaj w necie, może znajdziesz informacje o tym, gdzie w Twojej okolicy można kwiaty jadalne nabyć.
Nurkan Jul 25, 2013

Ale fajnie to wygląda! Jakby motyle zrobiły masowy nalot na lawę :D Nigdy nie jadłam kwiatów, wiele razy czytałam o tym, ale nie mam skąd wziąć (niepryskanych) ;/ Może jakieś rady? Zjadłabym sobie jakiegoś kwiateczka, a co!
martina Jul 22, 2013

Podziel się wrażeniami

Dodaj komentarz

Autor komentarza:*
Jeżeli jesteś już zarejestrowany/a:
Twój nick (login):
Twoje hasło:
Jeżeli nie masz konta:
Twój podpis:

Treść*:


 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas