7739 przepisów wegetariańskich
w tym 4927 wegańskich
napisz do nas pomoc / FAQ
<< powrót do przepisu

Sznycel jarski - hit baru mlecznego na Marszałkowskiej

- Komentarze do przepisu -

dodaj własny komentarz   

Bar "Prasowy"o którym tutaj parę osób wspomina znajduje się dalej na Marszałkowskiej jak się idzie w kierunku pl.Unii Lubelskiej po tej stronie co szpital.Pozdrawiam wszystkich miłośników baru"Złota kurka" i fanów sznycli jarskich😄🌹👋
~Małgorzata Antoniewicz Cacko Jul 6, 2022

Najlepsze sznycle jarskie jakie jadłam to były w barze" Złota kurka " na ul. Marszałkowskiej blisko pl.Konstytucji.W tamtych czasach bar gościł klientów również na piętrze. Ja zawsze kupowałam sznycel jarski z jajkiem i surówką z białej kapusty i na deser obowiązkowo budyń z sokiem. Pychota. Ach! Łza się w oku kręci! Tyle lat minęło jak jeden dzień i niestety bar już nie ten mimo,że funcjonuje nadal.
~Małgorzata Antoniewicz Cacko Jul 6, 2022

Na Marszałkowskiej, przy placu Konstytucji był ulubiony mój bar. Prawdopodobnie ten sam, o którym piszecie. Smak sznycla jarskiego pamiętam do dziś. Ja kupowałem z jajkiem sadzonym, pieczarkami w śmietanie, smażonymi buraczkami, marchewką z groszkiem i sałatą w śmietanie. Niezła porcja? Ale super wyżerka!!! Popijałem kompotem.
jerzysnopinski@wp.pl
~Mors Jul 18, 2019

oj wspomnienia... "Złota kurka" i sznycel jarski z jajkiem sadzonym. To było 35 lat temu. Już 35 lat, ech...? Z wydziału architektury rzut beretem. w tzw "okienku" w zajęciach wyskakiwało się do "Złotej Kurki". Bo tanio i pysznie.
~ALGA May 21, 2015

Ha, ha. W barze mlecznym zajadałem się nim. Pamiętam ten smak. Minęło już 45 lat od tego czasu, ale zaraz biegnę do kuchni. Na sznyclu leżało zawsze jajo sadzone. Pycha! To są właśnie smaki z młodości!
~marjas Oct 13, 2011

Ludzie, trafilam przypadkiem na ta strone.Poszukiwalam przepisu na "sznycel jarski".Jadlam go dawno, dawno temu w barze mlecznym "Zlota kurka" (teraz Prasowy).Od trzydziestu lat nie mieszkam w Polsce i juz dawno nie jestem dzieckiem, ale ten smak pamietam do dzisiaj.
~steskniona May 25, 2011

sorry, ale to po prostu kotlet ziemniaczany, żaden "sznycel"; tym niemniej dobre
olgwie May 12, 2009

Pycha! Próbowałem i nie moge przestać (jeść) :D! Polecam
pyzatłusta May 11, 2009

Podziel się wrażeniami

Dodaj komentarz

Autor komentarza:*
Jeżeli jesteś już zarejestrowany/a:
Twój nick (login):
Twoje hasło:
Jeżeli nie masz konta:
Twój podpis:

Treść*:


 
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas