
7739 przepisów wegetariańskich
w tym 4927 wegańskich
w tym 4927 wegańskich
![]() ![]() |
|
|
![]() |
Rodzaj diety: wegańska
Składniki:7 lyzek ususzonych lisci melisy
0,5 szkl. czystej wodki Przygotowanie:liscie melisy zalac wodka. po uplywie 12 dni trzymana w cieplym miejscu nalewke odcedzic przez gaze, resztki ziol mocno wycisnac i zlac do butelki z ciemnego szkla.
Wskazówki i uwagi:w zdenerwowaniu, stanach wyczerpania psychicznego i klopotach z zasnieciem zazywa sie 0,5 lyzeczki tej nalewki z niewielka iloscia wody lub soku. w stanach duzego leku, kolatania serca o podlozu nerwicowym, dawke zwiekszamy di 1-2 lyzeczek nalewki.
Nadesłał(a) Rena,
dnia: Dec 19, 2001
Źródło/autor przepisu: "Super Linia" - miesięcznik promujący zdrowy styl życia, nr 12/2001
Widzisz w przepisie jakieś błędy, niedociągnięcia?
zgłoś to administratorowi
Podziel się wrażeniamiDodaj komentarz |
Podobne wg nazwy:Nalewka jałowcowa (wegańska)nalewka truskawkowa (wegańska) nalewka na śliwkach suszonych (wegańska) Nalewka z hyzopu lekarskiego (wegańska) Nowości:Tarta zimowa ze szpinakiem (wegańska)Bakłażany zapiekane z jabłkiem (wegańska) Surówka z czerwonej kapusty (wegańska) Ziemniaczana parmigiana (lakto-ovo-wege) Kotlety z zielonej soczewicy (wegańska) Makaron z dynią i pieczarkami (lakto-wege) Ostra soczewica na pomidorach (wegańska) Indyjski miszmasz z batatem (wegańska) Biszkopciki jaglane (bezglutenowe) (wegańska) Qatayef - drożdżowe placuszki z Egiptu (lakto-wege) Ocenazamknij |
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas |